• تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 603
مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران :
آغاز برنامه های اجرایی قرارگاه گذر از اوج بار 1401 در شركت توزیع برق مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از آغاز برنامه های مدیریت پیک بار 1401  خبر داد .  

مهندس سید کاظم حسینی گفت : با توجه به ضرورت مدیریت پیک بار تابستان 1401 ، در راستای مصوبه هیئت محترم وزیران و سیاست های ابلاغی وزارت نیرو و شرکت توانیر ،  برنامه های این شرکت در 33 سرفصل تدوین و ابلاغ گردید .

وی پیگیری مدیریت مصرف برق در ادارات ، بانکها ، صنایع ، کشاورزی، خانگی ، مرغداری ، مجتمع های تجاری ، پلاژهای ساحلی ، تابلوهای تبلیغاتی ، رمز ارزها ، تغییر ساعات کاری ادارات ، پیاده سازی بستر IOT ،  استفاده از ظرفیت نیروگاههای تولید پراکنده ،اقدامات فرهنگسازی اطلاع رسانی و آگاهسازی عمومی مردم ، پیگیری و هماهنگی با صدا و سیما جهت پخش برنامه های مدیریت مصرف از شبکه استانی ، انعقاد تفاهم نامه با نیروهای مسلح ، شناسایی و پیگیری مشترکان پرمصرف ، جلب مشارکت مشترکین صنعتی با دیماند بالاتر از 500 کیلووات خارج از شهرک های صنعتی ،به کارگیری مولدهای دیزلی خود تامین ، پیگیری انشعابات مربوط به چاههای کشاورزی ، پیگیری استفاده از پتانسیل جایگاههای CNG و....  را از جمله برنامه های شرکت در گذر از پیک تابستان 1401 برشمرد .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران افزود : شرکت توزیع برق مازندران حدود یک میلیون و 500 هزار مشترک  دارد که از این تعداد 75 درصد ان خانگی ، 6 درصد کشاورزی ، و کمتر از یک درصد را مشترکین صنعتی تشکیل  می دهند .

حسینی به برنامه ریزی شرکت در خصوص مدیریت مصرف در بخش صنعتی اشاره کرد و ادامه داد : تعداد مشترکین شهرک های صنعتی استان 1592 مشترک با 133 مگاوات مصرف ، مشترکین خارج از شهرک صنعتی با قدرت بالاتر از 500 کیلووات 110 مشترک با 53 مگاوات مصرف ، مشترکین صنعتی خارج از شهرک 2165 مشترک با 22 مگاوات مصرف می باشد که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر گردید برای هر روز مشترکین صنعتی مدیریت مصرف برق را براساس تفاهم نامه منعقده داشته باشند .

وی گفت : طبق تفاهم نامه ای که با شرکت آبفای مازندران بسته شد مقرر گردید 150 دیزل ژنراتور در ساعات پیک وارد مدار گردد .

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران در خصوص بخش کشاورزی نیز یاداور شد : با توجه به مشوق های تعریف شده و برنامه های تدوین شده ، مشترکان می توانند در صورت عدم استفاده از برق چاههای کشاورزی به مدت 5 ساعت در بازه زمانی 11 تا 18 (که در تفاهم نامه همکاری درج می شود )و انتقال زمان ابیاری به ساعات دیگر ، از برق رایگان در 19 ساعت باقیمانده شبانه روز استفاده نمایند .

رئیس هیئت مدیره  و مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران تصریح کرد : تمام تلاش همکاران ما در بخشهای مختلف  بر این است که هیچ خاموشی به بخش خانگی و تجاری اعمال نگردد و این امر مستلزم این است که مشترکین محترم مدیریت مصرف برق را در ایام گرم سال به خصوص در ساعات 12تا 17 و 20 تا 23 رعایت نمایند . 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0