• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 650
تا پایان سال 1400 صورت خواهد گرفت :
تعویض كنتور كلیه مشتركین دیماندی با كنتور فهام

سرپرست شرکت توزیع برق مازندران در حاشیه برگزاری مانور تعویض کنتورهای فهام در آمل گفت : در راستای طرح سراسری هوشمند فهام که  از بهمن ماه سال 95  آغاز گردید ، تعداد 13 هزار کنتور مشترکین دیماندی در حوزه توزیع برق مازندران تعویض گردید که از این تعداد بیش از  2000 دستگاه کنتور در 9 ماهه نخست سال جاری نصب و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته کنتور کلیه مشترکین دیماندی تا پایان سال جاری به کنتور فهام تعویض خواهد شد .   

سید کاظم حسینی کارنامی اظهار داشت  : در این راستا همزمان با سایر امورهای توزیع شرکت، به منظور سرعت عمل در تعویض کنتور مشترکین دیماندی به کنتور هوشمند، مانور تعویض این کنتورها با حضور
 6 اکیپ عملیاتی در امور آمل غرب برگزار گردید.

وی ادامه داد : در این مانور که با هماهنگی و برنامه ریزی های قبلی صورت گرفته 87 کنتور دیماندی تعویض گردید که با توجه به بعد مسافتی و پراکندگی و سختی کار  نتیجه حاصل مثبت ارزیابی می گردد .

حسینی افزود : از مهم ترین مزایای استفاده از این کنتورها مدیریت بر مصرف مشترکین و استفاده از اطلاعات این کنتورها در ایام پیک مصرف و نظارت بر نحوه مصرف مشترکین می باشد.

مشترکین دیماندی به آندسته از مشترکینی اطلاق می شود که قدرت درخواستی انشعاب برق آن ها بالاتر از 30 کیلووات است و معمولا شامل مشترکان غیر خانگی و غیر تجاری هستند .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.5.0
    V6.1.5.0