دوران

لطفا صبر کنید ...

جناب آقای مهندس سیدکاظم حسینی کارنامی

مدیرعامل توزیع برق مازندران

جناب آقای مهندس سیدکاظم حسینی کارنامی

مدیرعامل توزیع برق مازندران

  • تلفن : 01133393255
  • پست الکترونیکی : skhoseini@maztozi.ir

جناب آقای طاهر صدر

رئیس دفتر هیئت مدیره ومدیرعامل

جناب آقای طاهر صدر

رئیس دفتر هیئت مدیره ومدیرعامل

  • تلفن : 01133393259
  • پست الکترونیکی : Tsadi@maztozi.ir

جناب آقای اسماعیل نبوی واسوکلائی

معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ

جناب آقای اسماعیل نبوی واسوکلائی

معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ

  • تلفن : 01133393257
  • پست الکترونیکی : Bahrehbardari@maztozi.ir

جناب آقای هادی یوسفی

معاونت برنامه ریزی

جناب آقای هادی یوسفی

معاونت برنامه ریزی

  • تلفن : 01133394073
  • پست الکترونیکی : barnamerizi@maztozi.ir

جناب آقای علیرضا فتاحی

معاونت مهندسی

جناب آقای علیرضا فتاحی

معاونت مهندسی

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Mohandesi@maztozi.ir

جناب آقای خداداد مهدویان راد

معاونت مالی و پشتیبانی

جناب آقای خداداد مهدویان راد

معاونت مالی و پشتیبانی

  • تلفن : 01133394027
  • پست الکترونیکی : Mali@maztozi.ir

جناب آقای بهزاد زینتی

معاونت فروش و خدمات مشترکین

جناب آقای بهزاد زینتی

معاونت فروش و خدمات مشترکین

  • تلفن : 01133407310
  • پست الکترونیکی : Moshtarakin@Maztozi.ir

جناب آقای اسماعیل اسلامی

مدیر حراست و امور محرمانه

جناب آقای اسماعیل اسلامی

مدیر حراست و امور محرمانه

  • تلفن :
  • پست الکترونیکی : Harasat@maztozi.ir

جناب آقای سعید بخشی

سرپرست معاونت منابع انسانی

جناب آقای سعید بخشی

سرپرست معاونت منابع انسانی

  • تلفن : 01133393251
  • پست الکترونیکی : Mensani@maztozi.ir

جناب آقای محمد غلامی ابوخیلی

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات

جناب آقای محمد غلامی ابوخیلی

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات

  • تلفن : 01133396469
  • پست الکترونیکی : Mgholami.sari@maztozi.ir

جناب آقای شمس الدین جمشیدی

مدیر دفتر مهندسی و نظارت

جناب آقای شمس الدین جمشیدی

مدیر دفتر مهندسی و نظارت

  • تلفن : 01133394496
  • پست الکترونیکی : Nezarat@maztozi.ir

جناب آقای سید مرتضی رضازاده

مدیر امور مالی

جناب آقای سید مرتضی رضازاده

مدیر امور مالی

  • تلفن : 01133393413
  • پست الکترونیکی : Mali@maztozi.ir
صفحه1از3123.بعدي.برو

6.0.15.0
گروه دورانV6.0.15.0