• سه‌شنبه, 1 تير 1400
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 885
برگزاری دومین مانور اقدام فراگیر سال 1400با محوریت عبور از پیک تابستان در مازندران
برگزاری دومین مانور اقدام فراگیر سال 1400با محوریت عبور از پیك تابستان در مازندران

دومین مانور اقدام فراگیر سال 1400با محوریت عبور از پیک تابستان  پنج شنبه 30اردیبهشت با حضور ۸۷ اکیپ اجرایی و ۱۹۶ نیروی فنی و اجرایی در سطح امورهای شرکت توزیع برق مازندران  همزمان با دیگر شرکت های توزیع کشور برگزار شد

سید کاظم حسینی کارنامی سرپرست شرکت توزیع  برق مازندران  با اشاره به اهداف این مانور گفت : 3 هدف اصلی در این مانور دیده شده است که یکی تعدیل روشنایی معابر است به عبارتی یک در میان کردن چراغ های روشنایی در معابر اصلی و فرعی موجب کاهش مصرف برق خواهد شد و با اجرایی شدن این پروژه 50درصد مصارف روشنایی معابر کاهش می یابد.

وی تصریح کرد : رفع عدم تعادل و جابجایی ترانسفورماتورها  و ایجاد خروجی های جدید فشار ضعیف  از دیگر اهداف این مانور بوده است  .

حسینی به مقابله رمز ارزهای غیر قانونی اشاره کرد و گفت : متاسفانه توسعه زیادی در رمز ارزها در صنعت ؛ کشاورزی ؛ خانگی به صورت غیر قانونی به وجود آمده که تمهیدات ویژه در این زمینه اندیشیده شده و امورهای ۱۸ گانه در این مانور و روزهای جاری هفته بعنوان یکی از مهمترین اقدامات؛ پیگیر این مهم هستند.

وی همچنین از برگزاری مانور به مدار اوردن دیزل های مراکز درمانی در حالت اضطرار خبر داد که در سطح ۳۵ بیمارستان استان اجرا شده است.

حسینی  در پایان خاطر نشان کرد با توجه به اینکه امسال تابستان سختی را پیش رو داریم خواستار عزم همگانی در رعایت الگوی مصرف در همه بخش ها شد.

امتیاز :  ۲.۳۳ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

    5.7.10.0
    V5.7.10.0