شنبه, 30 دی 1396 |English

عنوان : دیدار مدیر عامل شركت توزیع برق مازندران با خانواده شهدای صنعت برق و مدافع حرم
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ 
ساعت : ۶:۱۷:۳۶

دیدار مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران با خانواده شهدای صنعت برق و مدافع حرم

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران با خانواده های معظم شهدای صنعت برق و مدافع حرم دیدار کرد.

مهندس قاسم شهابی در دیدار  با خانوا ده های شهدا با  بیان اینکه یکی از بزرگترین ذخایر معنوی جامعه ما شهدا هستند ، گفت : پیروزی و سربلندی ایران اسلامی مرهون خون شهدا است و تکریم خانواده شهدا مهمترین وظیفه برای همه مردم است .

وی از خانواده های شهدا به عنوان الگو در جامعه اسلامی یاد کرد و افزود: شهدا در جامعه اسلامی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و امنیت و آرامش موجود در جامعه مرهون خون شهداست.

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران با تاکید بر اینکه برکات معنوی این جنگ  برکسی پوشیده نیست ، یادآورشد: فرهنگ شهادت تضمین کنند، آرامش جامعه است .

شهابی خاطر نشان کرد: خدمت رسانی صادقانه مهمترین وظیفه مسئولین است و خانواده های معظم شهدا شاغل در سازمانها ، نقش موثر و مفیدی در این خدمت بی منت دارند .

وی ضمن تکریم مادران ، پدران ، همسران و فرزندان شهدا ، تصریح کرد: تکریم و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا و خانواده معظم و گرانقدر آنان، تکریم به انقلاب است و همه ما وظیفه داریم با همه توان برای پایداری هر چه بیشتر این نظام  و انقلاب، همانند روزهای آغازین انقلاب وشروع جنگ تحمیلی با ایثارجان ومال تلاش کنیم.

مدیر عامل شرکت توزیع برق مازندران در این دیدار با اهدا ء لوح و هدایا از صبرو استقامت خانواده ها ی معظم  و گرانقدر شهدا ء قدردانی کرد.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 211

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8